خدمات تز

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی منزل و ویلا
طراحی دکوراسیون داخلی محل کار
طراحی دکوراسیون هتل
طراحی دکوراسیون کافه و رستوران
طراحی دکوراسیون فروشگاه

بازسازی

تقویت و تعمیر ساختار کلی ساختمان
مرمت نمای ساختمان
تعمیر دیوارها با مصالح مشابه مصالح اصلی
تعمیر کف ساختمان
رفع مشکلات تأسیسات ساختمان


ارائه مشاوره رایگان

تیم ما با سالها تجربه ، با مجموعه ای از جوانان خلاق و تحصیل کرده و آشنا با طراحی های مدرن ، نیازهای شما را درک کرده و بهشون پاسخ می ده ، فقط کافیه تماس بگیرید.

دکوراسیون های سنگی باعث تغییر و خاص بودن فضای داخلی منزل شما می شوند.

چه سبک معماری داخلی و وسایل منزل شما کلاسیک باشد، چه مدرن، سنگ‌ها تنوع بالایی از نظر طرح و رنگ دارند و به همین دلیل با هر سلیقه‌ و سبک دکوراسیون داخلی، به راحتی هماهنگ می‌شوند. علاوه بر ظاهری متنوع، خاص و لوکس، سنگ‌ها دوام بالایی دارند، نگهداری از آن‌ها راحت است و عایق صوتی خوبی هستند، در نتیجه انتخابی هوشمندانه برای یک دیزاین حرفه‌ای هستند. استفاده از سنگ در معماری و دکوراسیون داخلی جز یکی از مقاوم ترین و شکیل ترین ایده ها محسوب شده ، و از دیرباز در بین جوامع مختلف بسته به نوع اکوسیستم و جغرافیا بکار می رفته است . برای داشتن فضایی با استاندارد های عالی ، نیاز به همکاری و یا مشورت یک تیم طراح داخلی متخصص به شدت احساس می شود. مشاور دکوراسیون داخلی تز ، با دانش علمی و تجربه خود ، با ارائه پیشنهاد و طراحی خاص، استانداردها و سبک زندگی کارفرما را تحت تاثیر قرار می دهد. همانطور که دکوراسیون یک شرکت بر مشتری و در رونق کسب و کار تاثیر مستقیم دارد، طراحی داخلی منزل نیز مستقیماً با حالات روحی ما و برداشت مهمانان از کلاس و رتبه اجتماعی ما نیز در ارتباط است.

گروه تز علاوه بر عرضه بهترین و با کیفیت ترین محصولات سنگی از جمله میز و کانتر سنگی و … ، پیشرو در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی هم می باشد. استفاده از ایده های خاص و بی نظیر برای دکوراسیون داخلی منزل ، موجب می شود که بتوانید با کمترین هزینه فضای زیبا و خاصی را به وجود آورید. برای همین منظور می توانید از مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی منزل که توسط افراد با تجربه گروه تز ارائه می شود استفاده کنید و دکوراسیون منزل یا شرکت خود را به بهترین نحو ممکن بچینید‌. تغییر دکوراسیون، می تواند حس زیبایی در افراد ساکن در یک مکان ایجاد کند ، حال اگر این تغییرات انجام شده هوشمندانه و خلاقانه توسط یک طراح یا کارشناس با تجربه و خوش سلیقه باشد می تواند علاوه بر زیبایی و یک تغییر خوب، فضای بیشتری نیز ایجاد کرده و یا حتی در فضایی کوچک کاربری های متفاوتی را تجربه کنید. چون بعضی مواقع فضای محل مورد نظر به اندازه ای نیست که خودمان با ایده و سلایق شخصی بتوانیم تغییراتی هوشمندانه ایجاد کنیم؛ اینجاست که مشاوره دکوراسیون داخلی اهمیت پیدا میکند. می توان با ترکیب علم و هنر، به یک فضای امن، صمیمیت بیشتری افزود و با بهره گیری از مجرب ترین مشاور در زمینه دکوراسیون داخلی، در نهایت به یک طراحی خاص و کاربردی در یک بازه زمانی معین و با بودجه و سبکی متناسب به خواسته مشتری رسید. مشاوران دکوراسیون داخلی تز می توانند با خلق دکوراسیونی خلاقانه و متفاوت شما را به سوی تحقق رویای زندگی تان هدایت کنند. از اینکه تز را برای مشاوره دکوراسیون و چیدمان منزل یا محل شرکت خود انتخاب کرده اید، سپاسگزاریم و به شما اطمینان می دهیم طراحان و کارشناسان تز با صرف زمان بسیار و دقت فراوان به نیازهای معماری و دکوراسیون داخلی شما پاسخ می دهند.

خدمات بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی بصورت کامل و صفر تا صد از شروع طراحی تا تحویل طرح اجرا شده می باشد.

کلیه این خدمات در رابطه با ساختمان، منزل مسکونی، فروشگاه، ویلا و هر فضای مشابه دیگر ارائه می شود.

ما می توانیم محصولات باکیفیتی که خودمان تولید کرده ایم را خودمان با همان کیفیت عالی اجرا نماییم.

سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.