عودت کالا

با توجه به ماهیت کالاهای عرضه شده در تز (کالاهای معماری و دکوراسیون ) برخی از کالاها به صورت سفارشی و براساس انتخاب های مشتری تولید یا تکمیل می گردند. یعنی تولید کننده براساس درخواست خرید مشتری کالا را با رنگ و سلیقه مشتری تولید می کند و کالا قابل فروش به فرد دیگری نیست. در این موارد انصراف از خرید کالا مورد پذیرش نیست و درخواست انصراف و بازگشت کالا منجر به کسر 30 درصد از مبلغ کالا می گردد و هزینه حمل عودت کالا نیز برعهده مشتری خواهد بود.

 

درصورتی که مشتری هنگام تحویل کالا، متوجه نقص در ظاهر و سلامت کالا و یا مشکل فنی در عملکردهای کالا بشود و یا اینکه کالا با مشخصات درج شده در معرفی کالا و فاکتور خرید خود مغایرت داشته باشد، بنابر شرایط اعلام شده می تواند کالا را مرجوع نماید. پس از بررسی مورد در صورت تایید مغایرت، نقص یا مشکل فنی کالا،  براساس مقررات گارانتی اعلام شده از سوی تامین کننده  نسبت به رفع مشکل یا تعویض کالا اقدام خواهد شد.

در تهران میبایست مشتری کالا را در مقصد تحویل نگرفته و کالا توسط حمل کننده به تز بازگردانده شود و درمورد مشتریان شهرستان میبایست ظرف مدت 24 ساعت به تز گزارش شود. برای بازگرداندن کالا به انبار تز لازم است تا کالا توسط خریدار به شکل مناسبی بسته بندی شده و به انبار تز ارسال شود تا ایراد دیگری متوجه کالا نگردد. این کالا مرجوعی محسوب شده و در حکم امانت در اختیار خریدار قرار دارد. پس از دریافت کالای عودت داده شده توسط انبار تز، پشتیبان فروش، فرآیند تعمیر یا تعویض کالا و ارسال مجدد را به اطلاع خریدار خواهد رساند.

سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.